ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/18

Nadeszły upragnione wakacje! 22 czerwca uroczyście zakończono w Zespole Szkół Zawodowych rok szkolny 2017/18. Okolicznościowy apel tradycyjnie rozpoczęła pani dyrektor Eugenia Karwowska, która podsumowała miniony rok, obfitujący w ważne dla uczniów i pracowników naszej szkoły wydarzenia.

Nie sposób wymienić wszystkich istotnych przedsięwzięć, w których uczestniczyła młodzież naszej szkoły, np. wizyta Księdza Biskupa Tadeusza Pikusa, podpisanie porozumienia z Komendą Powiatową Policji, zwycięstwo uczniów ZSZ w konkursie dziennikarskim, „Międzyszkolnym konkursie na rozwinięcie dziesiętne liczby Pi” oraz w Turnieju Wiedzy o Hajnówce, zajęcie trzeciego miejsca w konkursie klas mundurowych o puchar Sekretarza Stanu w MSWiA, wyjazd nauczycieli naszej szkoły do Walencji w Hiszpanii na szkolenie dotyczące kuchni molekularnej, praktyki uczniów ZSZ w Niemczech, wizyta w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich…  

Pani dyrektor podziękowała zarówno uczniom, jak i nauczycielom za tegoroczną pracę i życzyła wszystkim udanych wakacji.

Uczniowie, którzy szczególnie wyróżnili się doskonałymi wynikami w nauce (jest ich w tym roku aż 41, w tym - 33 ze średnią minimum 5,0) oraz zaangażowaniem w życie szkoły i środowiska lokalnego, otrzymali nagrody książkowe. Ich wysiłek podkreśliła, obecna na uroczystości pani Jadwiga Dąbrowska, wicestarosta Powiatu Hajnowskiego, która również życzyła wszystkim bezpiecznego wypoczynku i regeneracji sił w czasie wakacyjnych miesięcy.

A.C.       

GALERIA ZDJĘĆ