BIEGI ULICZNE

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Hajnówce 21 września 2019 roku zorganizował Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta. W zawodach uczestniczyli nie tylko młodzi sportowcy z Hajnówki, ale też z innych miejscowości, np. Bielska Podlaskiego i Białegostoku. Zostało przeprowadzonych 13 biegów w różnych kategoriach wiekowych. Ekipa naszej szkoły liczyła 16 osób, którymi opiekowali się pani B. Bójko-Pietroczuk i pan M. Wojciuk.

Pierwszą szóstkę dekorowali medalami i pucharami Sekretarz Gminy Miejskiej Hajnówka – Jarosław Grygoruk oraz Dyrektor OSiR Mirosław Awksentiuk. Za miejsca I-III zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe. Ponadto na podstawie wyników pierwszej trzydziestki ustalono punktację łączną szkół.

Zespół Szkół Zawodowych w Hajnówce zajął drugie miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Uczniowie, którzy uplasowali się na miejscach od 1 do 6 otrzymali medale, zaś ci, którzy stanęli na podium, dodatkowo nagrodzeni zostali rzeczowymi upominkami.