ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Rok szkolny 2019/2020 zapowiada się wyjątkowo, co można było zaobserwować już podczas jego inauguracji. Nietypowe było to, że 2 września szkolna aula pękała w szwach, m. in. za sprawą tak zwanego podwójnego rocznika: absolwenci gimnazjów rozpoczęli w tym roku naukę w czteroletnim technikum, zaś pięcioletnią edukację mają przed sobą uczniowie, uczęszczający wcześniej do szkół podstawowych.

O wyjątkowości rozpoczynającego się roku szkolnego świadczy również to, iż ZSZ będzie niedługo świętować 95-lecie swojego istnienia.

Uroczystej inauguracji roku szkolnego dokonała po raz pierwszy pani dyrektor Anna Czykwin, którą Starosta Powiatu Hajnowskiego pan Andrzej Skiepko powołał na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych w Hajnówce. Podczas uroczystości starosta podziękował też za wieloletnią pracę byłej pani dyrektor Eugenii Karwowskiej.

Nowe perspektywy rozwoju Zespołu Szkół Zawodowych w rozpoczynającym się roku 2019/2020 i niemal stuletnia tradycja naszej szkoły są dla uczniów gwarancją edukacji w wyjątkowej placówce.

A.C.       

GALERIA ZDJĘĆ